درباره آرکس


شرکت ما که با موفقیت تکامل یافته است، از همیشه با صنعت خلاق به روز بوده و همیشه خلاقانه از هر گوشه ای از جهان الهام گرفته است. ما از تک تک اعضای شرکت خود می خواهیم که به یک دانش آموز پیشرفته تجارت تبدیل شوند و روحیه همکاری کارکنان ما قطعاً به ما امتیاز می دهد تا مشتریان خود را راضی کنیم.

مزایای همکاری با ما


تیمی از متخصصان ماجراجو و خلاق در IT Solution

استراتژی ما / نحوه عملکرد ما

موقعیت یابی برند
Two Weeks to Truth™ فرآیند منحصربه‌فرد و اثبات‌شده ما برای رسیدن به بهترین راه غیرقابل انکار برای موقعیت‌یابی یک برند، محصول یا خدمات جدید یا موجود برای بهترین موفقیت ممکن است.
استراتژی رقابتی
با ترسیم محیط رقابتی برند شما می توان بینش های مهمی را کشف کرد. این فرآیند شامل تجزیه و تحلیل روندها و پیش‌بینی‌های رشد، تخمین‌های حجم و درآمد، پروفایل مصرف‌کننده، انواع محصولات و موقعیت‌یابی برند است.
تست اعتبار سنجی
ما معتقدیم که از طریق تحقیق به مصرف کننده گوش می دهیم. تست اعتبار سنجی به ما کمک می کند تا ثابت کنیم که عناصر شفاهی و بصری پیشنهادی ما در ارتباط است.
برنامه ریزی بازاریابی
با هدف افزایش هر دلار تا حد امکان، ما با مشتریان برای توسعه برنامه های بازاریابی استراتژیک همکاری می کنیم.

آرکس و خلاقیت


شرکت ما که با موفقیت تکامل یافته است از همیشه با صنعت خلاق به روز بوده است و همیشه خلاقانه از هر گوشه جهان الهام گرفته است. ما از تک تک اعضای شرکت خود می خواهیم که به یک دانش آموز پیشرفته این تجارت تبدیل شوند و روحیه همکاری کارکنان ما مطمئناً به ما امتیاز می دهد تا مشتریان خود را راضی کنیم. ما دائماً به دنبال راه‌های جدیدی برای استفاده از بازاریابی هستیم تا موقعیت رقابتی مشتری خود را تقویت کنیم، آگاهی بالاتر از ذهن را افزایش دهیم و درآمد بیشتری کسب کنیم.

ما موقعیت برند و تمایل به برند را ارائه می دهیم که منجر به خرید می شود.
با استفاده از خلاقیت خود، بسته شما را به یک بیلبورد تبدیل می کنیم و آن را غیرقابل مقاومت می کنیم.
ما به غوطه ور شدن و جلال برند شما از طریق فضاهای اجتماعی کمک می کنیم.
بهبود هویت برند باعث می شود مشتریان از نظر عاطفی به برند شما وابسته شوند.
ما نامی را برای شرکت شما در اختیار می گذاریم تا به انتقال پیام آن کمک کند.