پلت فرم مدرن برای نوآوری با سرعت بالا

تنها پلتفرم کانتینر مستقل که به سازمان ها امکان می دهد بدون هیچ مشکلی هر برنامه ای را در هر مکانی بسازند ، به اشتراک بگذارند و اجرا کنند - از ابر ترکیبی تا لبه.

پلت فرم داکر برای تحول دیجیتال

نوآوری در سازمانهای امروزی ناشی از نرم افزار است ، جایی که همه شرکتها در حال تبدیل شدن به شرکتهای نرم افزاری هستند و باید توسعه دهندگان خود را برای ارائه سریع تجربه مشتری جدید به آنها قدرت دهند. نوآوری می تواند در قالب های مختلف برنامه کاربردی-از برنامه های سنتی ، یکپارچه گرفته تا برنامه های ابری و برنامه های 12 عاملی-ایجاد شود. این برنامه ها همچنین باید بتوانند از طریق ترکیبی/چند ابر و تا لبه اجرا شوند. Docker سازمانها را قادر می سازد تا با ارائه تنها تجربه کامل (دسکتاپ به مرکز داده) برای توسعه و مقیاس گذاری برنامه های توزیع شده ، ضمن استفاده از فرایندها ، افراد و ابزارهایی که امروزه در اختیار دارند ، به این اهداف دست یابند. علاوه بر ایجاد و اجرای برنامه های کاربردی ، Docker Platform امنیت کامل را در مقیاس بالا ارائه می دهد ، بدون اینکه سرعت نوآوری را با حکمرانی خودکار و مطابقت در طول چرخه عمر برنامه کاهش دهد. پلت فرم Docker بر اساس فناوری های استاندارد صنعت و منبع باز از جمله Docker و Kubernetes ساخته شده است. Docker که توسط میلیون ها توسعه دهنده و متخصصان فناوری اطلاعات در سراسر جهان استفاده می شود ، شامل کتابخانه و اکوسیستم محتوی پیشرو در جهان با بیش از 100000 تصویر ظرف از فروشندگان اصلی نرم افزار ، پروژه های منبع باز و جامعه است.
برنامه ها و خدمات جدید چیزی است که مزیت رقابتی شما را حفظ می کند. با استفاده از Docker ، سازمانها قادرند سرعت خود را سه برابر کرده و خدمات جدیدی را با توسعه و چابکی عملیاتی که با استفاده از کانتینریشن فعال شده است ، ارائه دهند.
با ایجاد محیط توسعه با Docker ، ناامیدی را کنار بگذارید ، توسعه دهندگان خود را در بهره وری روز اول توانمند سازید. داکر اصطکاک "جهنم وابستگی" را حذف می کند تا شروع به کار کرده و کد جدید را سریعتر و راحت تر ارسال کند.
توسعه Supercharge برای استقرار با Docker. Containerization موانع تیم های DevOps را برای تسریع زمان استقرار و فرکانس از بین می برد.
با افزایش تراکم بار برنامه ، استفاده بهتر از تراکم محاسبه سرور و کاهش هزینه های مجوز نرم افزار ، هزینه های خود را بهینه کنید.
با ساده سازی و خودکارسازی مدیریت برنامه های کاربردی متنوع و سیلوهای زیرساختی در یک مدل عملیاتی یکنواخت برای ساده سازی زنجیره تامین ، ضمن افزایش مقیاس پذیری و امنیت در کل شرکت ، چابکی عملیاتی را بدست آورید.
با تسریع زمان متوسط خود برای حل مسائل ، رضایت و سطح خدمات مشتریان را تضمین کنید. به راحتی برنامه های کاربردی خود را به عقب برگردانید و راه اندازی کنید.

Kubernetes مدیریت شده برای تنظیم ساده و مقرون به صرفه ظرف طراحی شده است.

Arex Kubernetes شامل یک نمونه سرور اصلی به صورت رایگان است.
قیمت بارهای Kubernetes بر اساس استفاده واقعی برنامه هایی است که در خوشه خود مستقر می کنید. این شامل قطرات است ، و ممکن است شامل ذخیره سازی مداوم بلوک ، و بالانس کننده بار باشد.
در دسترس بودن بالا
Kubernetes به طور مرتب سلامت برنامه های شما را بررسی می کند تا مواردی را که پاسخگو نیستند شناسایی و جایگزین کند.
ساده سازی عملیات
خودکار استقرار برنامه ها ، نظارت ، تکرار نمونه ، زمانبندی خوشه ای و انتشار برنامه های یکپارچه.
بهره وری
با استقرار آسان برنامه ، انتشار به روزرسانی ها و مدیریت برنامه ها و خدمات خود سریعتر توسعه یافته و تکرار کنید.
مقیاس پذیری
برای افزودن مواردی از خدمات برنامه خود در صورت نیاز برای پاسخگویی به تقاضا ، از دستگاه مقیاس سنج قفسه افقی Kubernetes استفاده کنید.
بهره وری منابع
کوبرنتس محاسبه ، حافظه و منابع ذخیره سازی هر برنامه را می داند و مواردی را در خوشه برنامه ریزی می کند تا حداکثر بهره وری را به حداکثر برساند.
قابلیت حمل
با استقرار آسان برنامه ، انتشار به روزرسانی ها و مدیریت برنامه ها و خبرنامه های کاربردی مستقر در Arex Kubernetes می توانند در هر مکانی که پشتیبانی می شود.
Kubernetes یک نرم افزار منبع باز است که به شما امکان می دهد برنامه های بسته بندی شده را در مقیاس گسترده مستقر و مدیریت کنید. Kubernetes مجموعه ای از نمونه های محاسبه آمازون EC2 را مدیریت می کند و ظروف را در آن موارد با مراحل استقرار ، نگهداری و مقیاس گذاری اجرا می کند. با استفاده از Kubernetes ، می توانید هر نوع برنامه کاربردی با ظرف را با استفاده از همان مجموعه ابزار در محل و در ابر اجرا کنید.
AWS اجرای Kubernetes را در ابر با زیرساخت های ماشین مجازی مقیاس پذیر و بسیار در دسترس ، ادغام خدمات با پشتیبانی جامعه و سرویس Elastic Kubernetes Amazon (EKS) ، یک سرویس معتبر و مدیریت شده Kubernetes ، آسان می کند.

سوالات متداول

خوشه کوبرنیتز چیست؟
یک خوشه Kubernetes یک گروه بندی منطقی از نمونه های محاسباتی پیشرفته است که کانتینرهای شما را اجرا می کند. یک خوشه از صفحه کنترل (نمونه هایی که نحوه، زمان و مکان اجرای کانتینرهای شما را کنترل می کنند) و صفحه داده (نمونه هایی که کانتینرهای شما اجرا می شوند) تشکیل شده است. قبل از اینکه بتوانید کانتینرها یا خدمات را با Kubernetes اجرا کنید، باید یک کلاستر تعریف کنید.
گره Kubernetes چیست؟
گره Kubernetes یک نمونه محاسباتی منفرد (ماشین مجازی) است که بخشی از یک خوشه Kubernetes است. دو نوع مصداق وجود دارد: استاد و کارگر. Masters سرور Kubernetes API را میزبانی می کند و نحوه، زمان و مکان اجرا کانتینرهای شما را کنترل می کند. Workers نمونه‌های محاسباتی هستند که کانتینرهای شما واقعاً داده‌ها را اجرا و پردازش می‌کنند.
غلاف Kubernetes چیست؟
Kubernetes pod روشی است که Kubernetes کانتینرها را روی یک نمونه محاسباتی اجرا می کند و شامل کانتینرها و مشخصاتی برای نحوه اجرا، شبکه سازی و ذخیره سازی آنها است. یک غلاف می تواند یک ظرف واحد یا چندین ظرف باشد که همیشه با هم کار می کنند. اگر معمولاً کانتینرهای تکی را اجرا می کنید، می توانید یک غلاف را به عنوان یک ظرف در حال اجرا در نظر بگیرید.
etcd چیست؟
etcd یک ذخیره ارزش کلیدی توزیع شده است که به شما امکان می دهد داده ها را در یک خوشه توزیع شده از ماشین ها ذخیره و به اشتراک بگذارید. Kubernetes از etcd برای ذخیره داده های مربوط به خوشه شما و به اشتراک گذاری آن در سطح صفحه کنترل Kubernetes استفاده می کند.